Pageidavimai (0))

Apie mus

HL ALWAYS ACTIVE aktyvios veikliosios medžiagos, matomi rezultatai ir efektyvūs sprendimai

HL kompanija jau 39 metų yra tarp profesionalios kosmetikos gamintojų lyderių Izraelyje. HL mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos kuria ir gamina aukščiausios kokybės paramedicinines kosmetikos priemones. Kuriama produkcija remiasi moksliniais tyrimais ir klinikiniais tyrimais, pabrėžiant gaminio saugumą, kokybę ir naudą. Patyrę chemikai ir vaistininkai kuria pažangias formules ir nuolat tobulina esamas formules. Produkcijos gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės ekologiškos ir natūralios žaliavos turinčios didžiausią efektyvumą ir mažiausią dirginantį ar alergizuojantį poveikį.

Išskirtiniai ir unikalūs produktai ir jų multikompleksinė sudėtis

 • Sukurti 6 multikompleksiniai cheminiai šveitikliai skirtingos sudėties ir intensyvumo. Kiekvienas jų sprendžią įvairias odos problemas veikiant skirtinguose odos sluoksniuose. Kiekvienas iš jų turi kompleksą rūgščių (3-5 rūšis), kuris papildytas augaliniais ekstraktais (3-5 rūšis), fermentais, Retinoliu, vitC, pepdidais, kofeinu ir kt... Todėl mes juos labiau linkę vadinti „pilingai–serumai“. Vieniems nebūtinas odos paruošimas, kitiems rekomenduojama reabilitacijos procedūros. Cheminiai šveitikliai dera su estetinės medicinos procedūromis.

 • Į daugumą odos priežiūros priemonių įeina 3 vitamino C formos (Askorbilo palmitatas, L-Askorbo rūgštis, Аskorbilo magnio fosfatas) yra aukštos koncentracijos, stabilios formos, prailginto veikimo. Veikia 72 valandas! Nesuyra dėl UV poveikio, todėl galima naudoti bet kuriuo paros metu. Veikia kaip katalizatorius kitiems ingridientams.

 • Fermentiniai pilingai švelniai eksfolijuoja odą ir tuo pačiu palaiko jauną odos išvaizdą net esant keratozei (papajos ir ananaso enzymai) ir drėkina, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, šviesina odą (hidrolizuotas kazeinas, albuminas, laktoglobulinas).


Aktyvaus veikimo ir efektyvumo paslaptis yra kompleksiška biologiškai aktyvių komponentų sinergija,

skatinanti odos atsinaujinimą, sustiprina jos apsauginį mechanizmą.

HL ALWAYS ACTIVE oficialus atstovas Lietuvoje UAB Euroamicus

MŪSŲ KOMPANIJOS TIKSLAS

Praktinė ir profesinė patirtis yra mūsų veiklos pagrindas tarp specialistų ir jų klientų. Mums svarbus asmeninis kiekvieno specialisto poreikis, kuriuo Jūs norite pasiekti maksimaliai efektyvių rezultatų dirbant su savo klientais ar pacientais. Esant plačiam procedūrų asortimentui su daugiapakopia programa, mes siūlome Jums mokymo programas ir įvairius kursus pradedant nuo nesudėtingų procedūrų. Atsiradus įgūdžams ir pamačius rezultatus mes Jums suteiksime tobulėjimo galimybes plačiau gilintis. Mes supažindinsime Jus, kaip efektyviai tapti savo srities ekspertu dirbant su mūsų parteniais – kompanija HL. Mes parinksime Jums ir Jūsų klientams tinkamą programą.Šiai dienai siūlome Jums sprendimus darbui, kurie jau pasiteisino ir populiarūs tarp specialistų jau dirbančiais su mumis:

 • Kol kas, neturintys analogų Lietuvoje multikompleksiniai cheminiai šveitikliai

 • Platus kosmetikos priemonių ir procedūrų asortimentą specialistams ir su didele patirtimi ir pradedantiesiems.

 • Betrauminis odos valymas nenaudojant garinimo ir mechaminio įsikišimo

 • Daugiapakope programa koreguojančių procedūrų: riebiai, senstančiai, pigmentuotai, kapiliarinei, jautriai ir kitų poreikių turinčiai odai.

 • Daugiau nei 35 kombinuotų variantų odos valymui su įvairiomis odos būklėmis ir amžiaus grupėms

 • Rezultatus palaikančios veido ir kūno odos priežiūros priemonės namuose (veido valymas rugstimi)

 • Aktyvios, koreguojančios ir reabilituojančios procedūros po lazarinių procedūrų, plastinių operacijų, stiprių rūgštinių pilingų ar traumų (lazeriu)

 • Sprendimai slenkantiems ir įaugusiems plaukams

 • Foto ir chrono senėjimo profilaktika ir koregavimas

 • Sprendimai gerinantys: paburkimo mažinimą; šviežių randų sušvelninimą; profilaktika ir koregavimą spuogų po aknės; porų sutraukimą.

UAB Euroamicus, Vilnius, Pylimo 21, www.hl-labs.lt, info@hl-labs.lt, 8-615-62926


Telegram