Pageidavimai (0))

YOUTHFUL

Linija skirta jaunos odos priežiūrai. Ypatingai efektyvi atsatymui po gydomųjų procedūrų kovoje su akne, pertraukose tarp kursų arba profilaktinių procedūrų metu, siekiant išvengti uždegiminių procesų paūmėjimo. Aktyvizuoja ląstelių regeneracinius procesus. Šių priemonių sudėtyje yra ekskliuzyvinis komponentas vadinamas „drakono krauju“, sukurtas iš drakono medžio, augančio Amazonės tropikuose, dervos. Jis turi galingą sutraukiantį ir antibakterinį poveikį, šis unikalus komponentas aktyvizuoja ląstelių regeneracinius procesus ir stimuliuoja kolageno sintezę.Oda tampa tampri ir elastinga.


Youthful Cream normal to dry skin

Youthful Cream normal to dry skin

29.00€

Neutralus + drėkina + raminaLengvos tekstūros drėkinantis kremas, skirtas normaliai - sausai odai. Praturtintas vaistinių augalų ir vitaminų ekstrakta..

Youthful Cream normal to oily skin

Youthful Cream normal to oily skin

29.00€

Neutralus + drėkina + raminaLengvos tekstūros drėkinantis kremas, skirtas normaliai - riebiai odai. Praturtintas vaistinių augalų ir vitaminų ekstrakt..

Youthful Gel Cleanser

Youthful Gel Cleanser

29.00€

Valo + gaivinaGelinis prausiklis riebiai – mišriai su komedonais ir nedideliais uždegiminiais elementais odai arba visų tipų odai prieš pilingą. Efekt..

Youthful Soothing Mask

Youthful Soothing Mask

29.00€

Kaukė visų tipų odai. Sutraukia poras, lygina odos tekstūrą ir spalvą, gaivina ir stangrina odą. Taip pat pasižymi raminančiu ir antikuperoziniu povei..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)
Telegram